Bilgi Fabrikam
babynest bebek yuvası

Babynest Bebek Yuvası İle Bebeğiniz Anne Kucağında Gibi Hisseder!

Yeni doğan bebeğiniz uyurken anne kucağında gibi rahat ve güvende hissetsin istiyorsanız tam size göre bir ürünümüz var: Babynest Bebek Yuvası. Bu bebek yuvası yeni doğan bebeğinizin geceleri rahat bir uyku uyumasına yardımcı olur. Gece uykusu bebeklerin gelişimini olumlu etkiler. Aynı zamanda gece uyuyan bir bebek anne ve babasının da uyku düzenini bozmayacaktır. Bu sayede annesi ve babası ile sağlıklı bir ilişki kurarak gelişecektir. Babynest bebek yuvasını 0-8 ay arasındaki bebekleriniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu ürün bebeklerinizin uyku ve oyun arkadaşıdır!

Babynest bebek yuvası ile bebeğiniz geceleri sizinle birlikte uyuyabilir. Bebeğinizi yatağınızın ortasına yatırarak güven içerisinde uyutabilirsiniz. Yeni doğan bebeklerin cildi hassas olup; tahriş olmaya daha müsaittir. Babynest bebek yuvası yeni doğan bebeğinizin hassas cildi ile uyumlu kaliteli kumaştan üretilmiştir. Yumuşak dokusu ile bebeğinize ihtiyacı olan konforu sağlayarak güven verir. Değişik renk ve desenleri ile farklı bebek yuvaları içinden bebeğiniz için en güzelini seçebilirsiniz.

Babynest bebek yuvası hafiftir; evinizin istediğiniz odasına kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Bu sayede bebeğiniz günün her saati gözünüzün önünde olur. Dilerseniz dışarıda ve arabanızda da kullanabilirsiniz; ancak Babynest bebek yuvası puset yerine ve arabalarda koltuk yerine de geçmez. Lütfen bebek yuvasını sapları yerine altından dengeli bir şekilde tutarak taşıyınız. Dilerseniz bebeğiniz üzerine battaniye ya da pike örterek de bebek yuvasını kullanabilirsiniz. Ancak bu durum battaniye ya da pike bebeğinizin hava almasını önleyebileceğinden, bebeğiniz gözetiminiz altında değilken tercih edilmemelidir. Geceleri bebeğiniz gözetiminiz altında değilken güvenilir bir uyku tulumu giydirmeniz tavsiye edilir. Bebeğiniz bebek yuvasındayken üzerine battaniye ya da pike örtebilirsiniz. Ancak bebeğinizin gözetiminiz altında tutmalısınız çünkü battaniye ya da pikenin bebeğinizin hava almasını önleyebilir. Gece uykusunda olduğu gibi bebeğinizin denetiminizde olmadığı zamanlarda güvenli bir uyku tulumu giydirebilirsiniz. Yeni doğan bebeğinizin omurga sağlığı için çok yumuşak zeminlerde yatırılması uzmanlar tarafından tavsiye edilmez. Babynest bebek yuvası içerisinde bulunan minder yeni doğan bebekler için belirlenen sertlik standardına uygundur. Bu sayede bebeğinizin omurga sağlığını koruyarak, omurga gelişimini destekler.

Kaynak: www.babynest.com.tr

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.