Bu Haftanın Bim Aktüel Ürünleri

Bim mağazaları perakende ve toptan satış konusunda yıllardır sektörde başarılı bir şekilde varlığını sürdürmektedir. Piyasada bulunan rakiplerinden uygun fiyat ve kaliteli ürün farkıyla ayrılan Bim mağazaları Türkiye’nin her ilinde çok sayıda mağazasıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Bu yazımızda Bimde bu hafta satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Bim tekstil, elektronik, dekorasyon, mutfak, kırtasiye, cilt bakımı ve gıda gibi tüketim ürünleri satmaktadır. Çoğu markette olduğu gibi Bim Mağazaları’nda da belirli zamanlarda indirimli ürünler satılmaktadır. Böylece sizde ürünleri 1 alana 1 bedava, ikincisi %50 indirimli, yarı fiyatına gibi seçeneklerle satın alarak kar elde edebilirsiniz.

Bim aktüel ürünleri haftalık olarak belirlenmekte; mağazalarda ve internet sitelerinde bu katalog önceden yayınlanmaktadır. Bim’de bu hafta satışa sunulacak aktüel ürünler sitemizde yayınlanmaktadır. Bu liste yeni katalogların yayınlanmasıyla devamlı güncellenecektir. Bu sayede siz de Bim’in fırsat ürünlerinin neler olduğunu öğrenebilir, çevrenizdekileri de haberdar edebilirsiniz. Bim aktüel ürünleri Türkiye’deki tüm mağazalarda aynı gün satışa sunulmaktadır. Yoğun ilgi nedeniyle kısa sürede biten ürünleri bir mağazada bulamazsınız şehrinizdeki diğer mağazalara bakabilirsiniz. Tek tek mağazaları gezmeniz yorucu olabileceği için bim iletişim numaralarından birini arayarak da kalan ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bim’de bu hafta aktüel ürünler arasında tv ünitesi, spor kol saati, erkek bakım seti, saç kurutma makinesi, baskül, saç düzleştiricisi gibi daha çok elektronik ürünler bulunmaktadır. Bunun yanında emekleyen pilli bebek, oyuncak itfaiye seti, eğlenceli bloklar, plastik çek bırak arazi aracı gibi çocuklarınızın seveceği ürünler de satışa sunulacaktır. Bim’de satılan markalı ürünlerin birçoğunu aldığınızda firmanın belirlediği yıl kadar garantisi vardır. Bu nedenle aldığınız ürünün garanti süresi bitene kadar fişinizi saklayınız. Böylece ürününüzde meydana gelen herhangi bir sorunda Bim mağazalarından birine gidebilir; fişinizle iade ya da ürün değişimi yapabilirsiniz.

Bim mağazalarından satın aldığınız ürünlerin ödemesini nakit, banka kartı ya da kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Dilerseniz peşin fiyatına bankanızın belirlediği sayıda taksitlendirme işlemi yaptırarak da kolayca ödeyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir