Bilgi Fabrikam

Dunlop Lastik Alacaklara Tavsiyeler

Otomobiller için lastik seçimi son derece önemlidir. Kaliteli lastik kullanılması durumunda güvenli sürüş yapılacaktır. Ayrıca iyi bir lastik uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Siz de aracınız için lastik almaya karar verdiyseniz belirli  noktalara dikkat etmenizde fayda var. Alacağınız lastiklerin aracınız ile uyum sağlaması gerekir. Bunun için aracınızda bulunan mevcut lastiklerin yanak kısmındaki işaret ve sayıların bazılarının ne anlama geldiğini bilmeniz gerekir. Bu sayılar arasında bilmeniz gereken en önemlisi lastik ölçüsüdür. Satın aldığınız lastiğin yakıt verimlilik derecesine de dikkat etmek gerekir.

Yakıt verimlilik derecesi A ile G arasında bir değer alır. Aracınızın yanak kısmında bulunan A harfi en iyi yakıt derecesine sahip olduğunu belirtir. Bir başka dikkat edilebilir değer de aracın maksimum hız değeridir. Örneğin lastikte yazan V harfi; aracın hız sınırının 240 olduğunu belirtmektedir. Lastik satın alırken hangi zeminlerde kullanabileceğinizi mutlaka araştırınız. Bazı lastikler dört mevsim boyunca kullanılmaktadır. Bu sayede belirli aralıklarla lastik değiştirmek gerekmemekte, mevcut lastikler uzun süre kullanılabilmektedir. Satın alacağınız lastiğin fiyat performans açısından başarılı olması bütçenizi sarsmaz.

Dunlop 205 55 r16 yüksek performans için tasarlanmış bir yaz lastiğidir. Islak ve kuru zeminlerde kullanıma uygundur. Yüksek hızlara çıkıldığında bile yol tutuşu sayesinde güvenli sürüş sağlar. Bu lastik her türlü sürüş koşulunda yolu kavrar ve ideal yol tutuşu sunar. Dunlop 205 55 r16 lastiği düşük yuvarlanma direncine sahiptir. Bu sayede ıslak zeminde konforlu sürüşün keyfini çıkarabilir ve yakıttan tasarruf edebilirsiniz. Düşük yuvarlanma direnci aynı zamanda yüksek sürüş kararlılığı sağlar. Otomobil sürücüleri sürüş sırasında araçtan minimum ses çıkmasını isterler. Dunlop 205 55 r16 lastiği düşük gürültü seviyesine sahiptir, yolculuklarınız sırasında dikkatinizi dağıtmaz.

Atm lastik uzun yıllardır sektörde kaliteli lastik satımı yapmaktadır. Buradan lastik satın alarak yerli üretime yardımcı olabilirsiniz çünkü Atm lastik gururla sadece yerli üretim lastik markalarını desteklemektedir. Siteden 200 lira ve üzerinde sipariş verdiğinizde kargo ücretsizdir. Ayrıca  %100 geri iade garantisi ile memnun kalmadığınız bir ürünü geri yollayabilirsiniz. Siz de atm lastikten dunlop 205 55 r16 satın almak isterseniz https://www.atmlastik.com/ adresine göz atabilir, yerli üretimi destekleyebilirsiniz.

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.