Bilgi Fabrikam

Günün Yorgunluğuna Son!

Panax ile tüm gününüzü en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersiniz? En hanımları ve çalışanlar, günün yorgunluğunu üstünüzden atmak ve her saat daha dinç kalmak istiyorsanız Kibarlı Panax ile bu isteğiniz çok kolay…
Farklı ihtiyaçlara 15 yıldır cevap veren Kibarlı Panax, ihtiyaç duyulan sıhhati tamamen doğal ve bitkisel ürünlerle hazırlıyor. Belli oranlarda farklı bitkilerin özsuyu ve yağlarıyla harmanlanarak oluşturulan ürünler, halsizlik ve yorgunluk gibi şikayetlere karşı yan etkisiz bir çözüm sunuyor.

Sabah erken saatlerde kalkıp trafik çilesi çeken, akşama kadar yoğun bir iş temposuna ayak uydurmak zorunda kalıp eve dönüş yolunda tekrar hâlsiz düşüren bir trafiğe giren çalışanlar için özel tavsiye ise içeriğinde reishi mantarı bulunan Kibarlı Reishi Mantarı. Günde 2 kez, yani 12 saatte 1 kez suyla birlikte tüketilen bu ürünün özünde Çin’de binlerce yıldır tüketilmekte olan reishi mantarı bulunuyor. Panax farkı ve reishi mantarının içeriği sayesinde stres baskılanıyor, uyku düzenleniyor. Canlı ve diri tutan bu ürün, özellikle toplu taşıma araçlarında yakalanılabilecek hastalıklara karşı bağışıklığı kuvvetlendiriyor.

Cinsel gücü artırma etkisi de bulunan mantar, yoğun iş temposu karşısında bitkin düşen çalışanların ilk tercihi. Siz de Kibarlı Reishi Mantarı ile yeniden doğmuş gibi hissedecek ve eczanelerden ya da başka yerlerden ilaç almayı veya en ufak fırsatta uyuyakalmayı bırakacaksınız. Ayrıca Kibarlı Panax internet sitesi üstünden alınan ürünlerde çeşitli hediyeler ve kampanyalar bulunuyor. Kibarlı Reishi Üçlü Kompleks alırken, isterseniz ozon kremi, isterseniz de aynı üründen daha fazla sipariş ederek indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Kargo geldiğinde, kapıda ister nakit, isterseniz kredi kartıyla ödeme yapabilir ve yüzde yüz orijinal ve yüzde yüz bitkisel ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz. Bakanlık onaylı ürünlerini 2004 yılından beri Türkiye’nin dört bir yanına ulaştıran Kibarlı Panax ailesinin mutlu ve sağlıklı bir ferdi olmak için siz de hemen Panax internet sitesini ziyaret edin veya 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz bilgi ve sipariş hattını arayın. Gün sonunu çekmeye, öğleden sonra paydos edene kadar bitkin düşmeye, sevdiklerinize zaman ayırmak yerine kestirmeye Panax ile son vermek sizin elinizde…

Site adresi: http://kibarli.panax.net

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.