Bilgi Fabrikam

İngiltere Öğrenci Vizesi Başvurusu

İngiltere Öğrenci Vizesi Başvurusu,  İngiltere’ye eğitim görmek için gidecek öğrencilerin alması gereken İngiltere Vizesi türüdür. Bu vize eğitim şartlarına ve eğitim süresine farklılık gösterebilmektedir. İngiltere Öğrenci Vizesi türleri şunlardır:

1- İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesidir. İngiltere’de en fazla altı ay öğrenim görecek, kurs ve seminerlere katılacak öğrencilerin alması gereken öğrenci vizesi türüdür.

2- İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesidir. Bu vize ile İngiltere’de 6-11 ay arası sadece dil eğitimi görmeye hak kazanırsınız. Bu vize ile yüksek lisans, doktora, üniversite eğitimi almanız mümkün değildir.

3- Tier-4 İngiltere Uzun Süreli Öğrenci Vizesidir. Bu vize İngiltere’ye uzun süreli eğitim görmek için gidecek öğrencilerin alması gereken öğrenci vizesi türüdür. Bu öğrenci vizesi ile İngiltere’de üniversite,doktora,master ve uzun süreli dil eğitimi alabilirsiniz.

4- Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesidir. Bu vize ile 4-17 yaş arasındaki çocuklar İngiltere’de ilkokul, ortaokul, lise öğrenimi görebilir ve kurslara katılmaya hak kazanabilirler.

5- Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Bağımlı Vizesidir. Bu vizeyi Tier-4 İngiltere Öğrenci Vizesi alan kişilerin çocukları ya da eşi alabilir.

İngiltere Öğrenci Vizesi Başvurusu yapmak için öncelikle İnternet üzerindeki formu doldurmalı ve başvuru merkezinden randevu almalısınız. vize başvurunuzdan önce firmamızdaki uzmanlara danışmanız başvurunuzda size kolaylık sağlayacaktır. Randevunuzda vize memurlarıyla görüşerek vize başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Vize başvurunuzun sonucunu 15-21 iş günü içerisinde öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuz reddedildiği takdirde ret kararına itiraz etme hakkınız da bulunmaktadır.

İngiltere Öğrenci Vizesi Başvurusu ile ilgili daha fazla bilgi için : http://ankaraanlasmasi.co/

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.