Bilgi Fabrikam

İnternetteki Sosyal Hayatınız

Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en çok katılımcı sayısına ulaşan chat sitesi Akbaba, her yerden herkesi kucaklayan ve herkese hitap eden kanal ve odalarıyla sizleri de bekliyor. Siz de hemen kendiniz için bir kullanıcı ismi düşünmeye başlayın ve binlerce kişiyle sohbete hazır olun. Onlarca kanal ve odadan en uygun olanını bulacağınıza eminiz.

Kelime kanalımız, kullanıcıların kendi aralarınız minik kelime yarışları düzenlediği bir buluşma noktası. Uygulamalarda, internet sitelerinde veya televizyonda boşa zaman harcamak yerine, siz de gerçek kişilerle keyifli ve eğlenceli zaman geçirebileceğiniz kelime kanalımıza katılabilirsiniz.

Yarışma kanalımız da en az kelime kanalımız kadar popüler olan bir diğer nokta. Burada sadece kelimelerle değil, daha fazlasıyla karşılaşacak, heyecan dolu anlar geçireceksiniz. Hem günün stresinden biraz olsun uzaklaşmak, hem de can sıkıntısından kurtulmak için bu kanalımızı size tavsiye ediyoruz. Gelin, kanalımızda hem kendinizi, hem de diğer misafirlerimizi sınayın…

Buluşma odamız, sitemizde önceden tanışanların birbirlerini tekrar buldukları yer. Dahası, sanal olmayan gerçek arkadaşlıklar ve dostluklar arayanlar da bu kanalımıza rağbet ediyor. Kanalımıza ilk kez giriyorsanız hiç çekinmeyin, kullanıcı isimlerine bakın ve dikkatinizi ilk çeken kişiye selam verin. Dikkat! Bu oda bağımlılık yapabilir… Günün her saati birçok kişinin buluştuğu odamızda hangi ilden olduğunuzu paylaşarak gerçek arkadaşlıklar edinmeyi kolaylaştırabilir veya sadece Akbaba üstünde görüşeceğiniz arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Müzik odamızda müziğe ve diğer sanata ilişkin güncel gelişmeler hakkında hoş sohbetler edebilir ve genel kültürünüzü pekiştirecek yeni bilgiler edinebilirsiniz. Arkadaş grubu sıcaklığında bir ortam barındıran müzik odamızda, her tür müzik hakkında konuşmalar ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Konserler, canlı müzikler, video klipler, radyo kanalları ve diğer tüm yeni gelişmelerden anında haberdar olmak ve belki de bu etkinliklerden birisine giderken arkadaş edinmek için gerçekten ideal bir oda.

Arkadaşlık odamız, yeni arkadaşlıklar arayan ziyaretçilerimizin beğeneceğini düşündüğümüz bir diğer odamız. Bu odada kuracağınız yeni arkadaşlıklar isterseniz sanal düzeyde kalır ve bu yönde etkileşim sürdürmeye devam edersiniz, isterseniz de çok daha uzun ve gerçek bir arkadaşlığa döner: Size kalmış…

Kaynak: http://www.merih.net

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.