Bilgi Fabrikam

İrlanda Dil Okulu Fırsatları

İrlanda Cumhuriyet’inden İngilizce Eğitim almak veya geliştirmek isterseniz birçok iyi ve kaliteli eğitim veren İrlanda Dil Okulu bulunuyor. İrlanda’da dil eğitimi almak için en az süre 4 haftadır. 25 hafta ve üstü dil eğitimi de isterseniz şayet WorkStudy adı verilen yasal olarak part-time çalışma hakkı diye geçen sistemden yararlanabilirsiniz. İrlanda’da WorkStudy den yararlanmak isterseniz işi kendiniz bulmanız gerekir sadece size çalışma hakkı tanınır size iş bulmazlar. Gitmeden önce buna dikkat ederseniz çok iyi olur. İrlanda Dil Okulu kaliteli bir eğitim anlayışına sahiptir. 

İrlanda Dil Okulu ayrıca sosyal aktivitelerin olmasıyla pratik yapma üzerinde birçok farklı aktivite ve etkinlikler bulundurmasıyla ve uygun fiyat koşullarıyla da Türk öğrencileri için en iyi seçeneklerden birisidir. İrlanda rehberi sitesini daha çok MEI ve ILEP üyesi dil okullarını tavsiye eder. Ayrıca bu site birçok anlaşmalı aracıyla çalışır ve size en uygun teklif vermek için yönlendirme yaparlar. Güncel olan dil okulları için siteden bilgilerinizi doldurarak İrlanda Dil Okulu Fiyat Tekliflerine göz atmak sizin için iyi olacaktır.

İrlanda’da dil okulları genellikle Dublin şehrinde yer almaktadır. Fakat son yıllarda daha uygun fiyat veren Galway ve Cork şehirlerinde de bulunan uygun dil okulları vardır ve bunlar daha çok tercih edilmektedir. Bu şehirlerdeki konaklamalar Dublin’e göre de daha uygundur. Sadece yetişkinler için değil ayrıca çocuklar için de İngilizce eğitimi bulunur. İrlanda’da eğitim almak isteyen 18 yaş altı öğrenciler için yaz okulu ve İngilizce eğitimi gibi seçenekler bulunur. Yaz okullarında çocuklar için dil eğitimi dışında, çeşitli organizasyonlar ve kamp gibi seçeneklerde bulunur. Bu konuyla ilgili de İrlanda Rehberi sitesinden teklif formunu doldurabilir ve aracı kurum tavsiyesi de alabilirsiniz. İrlanda da üniversite yani lisans eğitimini almak isteyen öğrenciler ise dünyaca tanınan ve eğitimi de tescillenen kaliteli üniversitelerde eğitim de alabilirler. İrlanda da lisans eğitimi 4 değil üç yıl sürer. Bazı bölümlerde de ayrıca 1 yıl hazırlık da bulunabiliyor. İngilizce seviyeniz yeterli değilse lisans eğitimine başlamadan önce de İngilizce Hazırlık Eğitimi görebilirsiniz.

Siteyi ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz; http://www.irlandarehberi.com/irlanda-egitim.html

 

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.