Bilgi Fabrikam

İzmir Beton Delme Hizmetleri

Jet Karot Beton Kesme Sistemleri, İzmir’de hizmet veren bir şirkettir. Günümüz teknolojilerini birebir kullanarak beton kesme uygulamaları gerçekleştirmektedir. Beton kesme işlemleri son derece risklidir, bu nedenle bu tarz hizmet almadan önce çok dikkatli olmak ve uzman ekiple çalışmak gerekmektedir. Jet Karot, bünyesinde bulundurduu son teknoloji ürünler ve tecrübeli ekip arkadaşlarıyla son derece profesyonel şekilde beton kesme hizmeti sunmaktadır. İstenilen her açıda ve her tip betonda bu işlemi kusursuz şekilde uygulamaktadır.

Beton Delme Hizmetleri

İzmir’de karot ile beton delme hizmetleri de Jet Karot firması tarafından verilmektedir. Karot ile beton delme yöntemi son derece popüler bir yöntemdir. Beton delme işlemi yatayda ya da düşeyde, donatlı ya da donatsız olarak titreşimsiz şekilde yapılmaktadır. Delim işlemi açılı şekilde de yapılabilmektedir.

Firmamız farklı çaplarda ve farklı tiplerde betonlar için de istenilen ebatlarda beton delme işlemi sağlayabilmektedir. Günümüz teknolojisindeki karot makineleri 4 mm derinliğe kadar beton delme işlemi gerçekleştirebilmektedir. Karot makinesi su ile çalışmaktadır.

Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak ve bizimle çalışmak için aşağıdaki site üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz; https://betonkesmeizmir.com

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.