Bilgi Fabrikam

Kibarlı Panax Ev Hanımlarının da Yanında

Ev hanımlarının gün içindeki koşuşturmasını herkes bilmese de az çok tahmin eder. Günde en az 3 öğün yemek hazırlama ve toplama, çamaşır, bulaşık ve temizlik derken eli öpülesi annelerimiz ve ev hanımları gün sonunda yorgun ve bitkin düşebiliyorlar. Ayrıca gün içinde olan halsizlik ve önceki günlerden kalan yorgunluk, bunların cabası oluyor. Ancak şunu unutmayın, Kibarlı Panax ile artık yorgunluk ve halsizlik denilen olay tamamen bitiyor!

Nedir Bu Kibarlı Panax?
Dr. Hakan ÖZKUL önderliğinde, uzman ekibin ortak çalışması sonucunda özel formüller ile geliştirilen bitkisel bir üründür. Kibarlı Panax özellikle gün içinde oluşan gerek vücut yorgunluğu gerekse beyin yorgunluğunu yani stresi azaltan, bunların oluşmasını engelleyen ve bu sayede daha dinç bir gün geçirmenizi sağlayan bitkisel üründür.

Bitkisel ürünlere olan önyargı, birkaç markanın tamamen doğal adı altında satılarak daha sonra hastalıklara yol açması ile oluştu. Ancak Panax Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylanmış bir üründür. Ev hanımları bu ürünü günde 2 tablet olmak üzere sabah bir akşam bir olarak bol su ile tüketebilirler. İstanbul içinde Jet Kargo ile 1000₺ üzeri siparişler 2 saatte ücretsiz olarak teslim ediliyor. 1000₺ altı siparişlerde ise 100₺ Jet Kargo ücreti alınmaktadır. 17:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir ve şeffaf paket ile kapıda ödeme kolaylığı sağlanır.

Site adresine aşağıdan ulaşabilirsiniz; http://www.kibarli-urunleri.com

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.