Bilgi Fabrikam

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi, İngiltere’de eğitim alan ya da kurslara katılan öğrenci çocuğunun ailesinin İngiltere’ye gitmek için alması gereken İngiltere Vizesi türüdür. Bu vizeyi alabilmek için İngiltere’de öğrenim görecek olan çocuğun 12 yaşından küçük olması gerekmektedir. Ayrıca öğrenim görecek olan çocuk devlet okulunda değil özel öğrenim kurumlarında eğitim almak zorundadır. Ailenin vizeyi alabilmesi için İngiltere’de sadece çocuğun eğitimi süresince kalacaklarını ve İngiltere’ye yerleşmek gibi bir niyetlerinin olmadığını kanıtlaması gerekmektedir.

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi başvurusu yapacaksanız ya da başvurunuzun reddine itiraz edecekseniz firmamızdaki uzman kişilerden yararlanmanız sizin için en iyisi olacaktır. Vize başvurunuzu yapmak için ilk önce İnternet üzerindeki formu doldurmalısınız. Sonrasında başvuru merkezinden randevu almalısınız. Randevu zamanınıza kadar başvuru dosyanızı hazırlamanız gerekmektedir. Bu dosyada şahsi bilgilerinizi, İngiltere’de öğrenim görecek çocuğunuzun bilgilerini, İngiltere’de kalırken masraflarınızı siz karşılayacak iseniz maaş bordronuzu, siz karşılamayacak iseniz sponsorun karşılayacağına dair imzaladığı ve sponsorun kişisel bilgilerini içeren belgelerden oluşmalıdır. Son olarak İngiltere Konsolosluğunda vize memurları ile görüşüp başvurunuzu tamamlamalısınız.

Vize başvurunuzun sonucunu 15-21 iş günü içerisinde alabilirsiniz. Bu süre İngiltere Konsolosluğunun yoğunluğuna göre değişmektedir. Vize başvurunuzun sonucunu en kısa sürede alabilmek için ek ücret ödeyerek Öncelikli Servisler’i kullanabilirsiniz. Bu vize ile İngiltere’ye giderseniz İngiltere’de çalışamazsınız. Ayrıca diğer İngiltere Ziyaretçi Vizelerinden farklı olarak bu vize İngiltere’de eğitim alma hakkınız bulunmamaktadır.

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi ile ilgili daha fazla bilgi için: http://ingiltereziyaretcivizesi.com/

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.