Bilgi Fabrikam

Paykwik reseller

Paykwik Ne İşe Yarar?

Son zamanlarda kredi kartlarıyla alışveriş yapmak artık güvenli olmak ile birlikte sanal hırsızların çoğalması da internet kullanıcılarında risk ve korku hissi uyandırdığı için internet üzerinden alışveriş yapmak oldukça azaldı. Fakat kredi kartı ihtiyacını tamamen unutturan bir sistem olan Paykwik, son zamanlarda sanal pazardan ürün almak ve satın almak isteyen müşteriler için kurtarıcı bir melek oldu. Kredi kartı sahibi olmayanlar, kredi kartını kullanmak ve kişisel bilgilerini vermek istemeyenler bu ön ödemeli sanal kartı tercih ediyorlar.

Paykwik müşterileri, sanal kart kullanımının sınırlandırılmaması ve tek kullanımlık kartların bulunmasından da oldukça mutlular. Sınırlar müşterilerin kendileri tarafından belirlenmektedir. Alışveriş ve ürün harcamaları ne kadar ise o kadar bakiye yüklüyor olmanız size ayrıca daha güvenli alışveriş olanakları sağlamaktadır. Bu şekilde, kartınızdan fazladan çekim yapılamaz ve bu kartı tek bir kullanım olarak ayarlayıp kullanabilirsiniz.

Paykwik, şartlar içerisinde internette ödeme yapmanıza izin veren en güvenilir sanal kartlardan biridir. Para yüklemesini yaptıktan sonra, kontör şeklinde olan tek kullanımlık olarak sizlere 16 haneli kodlar verilecek ve bu kodları not almanız, kimse ile paylaşmamanız ve harcamalarda kullanmanız yeterli olacaktır.

Paykwik nasıl kullanılır?

Paykwik kullanımı sanılanın aksine daha kolaydır. Normal bir kredi kartı kullandığınız gibi 16 haneli kod, son kullanma tarihi ve CV kodu girerek alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Bu paykwik kartlarını güvenle kullanabilirsiniz, çünkü herhangi bir kişisel bilginize gerek yoktur. Bu durumda paykwik kullanan müşterileri sevindirmenin yanın da daha güvenli bir şekilde alışveriş yapma olanaklar sağlamaktadır.

Paykwik nasıl satın alınır?

Tüm işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmek ve bunun için ek ücret ödemek istemeyen insanların toplandığı ortak bir çatı haline gelen paykwik sistemi kullanımı ve katılımı da oldukça kolaydır. Sitemizde bulunan paykwik al sekmesini kullanarak talebinizi oluşturun ve en kısa sürede sisteme dahil olun. Ödemeleriniz sırasında da birkaç saniyede işlemi tamamlama ayrıcalığı sunan bu ödeme aracı yakın gelecekte geçerliliği olan tek ödeme aracı olarak kullanılacaktır ve bu talebi oluştururken verdiğini bilgiler 2. tekil ve tüzel kişiler ile paylaşmamanın yanında herhangi bir firma ya da site ile de paylaşılmamaktadır. Böylece bilgileriniz saklı durumda olmaktadır.

 

Siteyi ziyaret etmek için: paykwik apr

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.