Bilgi Fabrikam

Samsun Araç Kiralamanın Güvenilir Adresi

Samsun tatil yapabileceğiniz, doğal güzelliklere sahip bir şehirdir. Bu şehre iş ya da gezi amacıyla geldiğinizde araç kiralamanız yolda harcayacağınız süreyi azaltacaktır. Böylece daha çok yer görebilirsiniz. Samsun’a yurt dışı ya da il dışından hava yoluyla geldiniz ve araba mı kiralamak istiyorsunuz o zaman Alo Rent a Car firmasını arayabilirsiniz. Alo Rent a Car Samsun araç kiralama konusunda müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet vermektedir. Kiraladığınız arabanız belirlediğiniz gün ve saatte sizi havalimanında karşılamaktadır. Firmadan Samsun Havalimanı’na 24 saat araç teslimi yapılmaktadır. Böylece uçağınız şehre gecenin geç bir vakti ya da sabahın erken saatlerinde de gelse güvenle teslim alabilirsiniz.  

Alo Rent a Car firmasının benzinli ve dizel araç seçeneklerinden istediğinizi kiralayabilirsiniz. Firmada minimum araba kiralama süresi 24 saattir. Bunun dışında haftalık 7 gün, aylık 30 gün üzerinden hesaplanan kiralama sürelerinden birini de seçebilirsiniz. Samsun araç kiralama hizmeti veren Alo Rent a Car firmasından kiraladığınız aracın kullanım süresini uzatabilirsiniz. Bunun için kullanım süreniz dolmadan 24 saat önce firma yetkililerine bilgi vermeniz gerekmektedir. Aracınız önceden rezervasyon edilmemişse kullanma süreniz uzatılmaktadır. Aracınız size teslim tutanağınız kontrol edilerek verilir, böylece olası karışıklıkların önüne geçilmektedir. Kiralamak istediğiniz aracınızı teslim alırken ödeme işlemini nakit, banka ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz.  

Samsun araç kiralama sırasında Samsun Rent a Car firması ile yaptığınız sözleşmenin içeriği önemlidir. Örneğin kiralanan aracı bir başkasının kullanabilmesi ancak geçerli kimlik ve sürücü belgesi bilgilerinin kiralama başlangıcında sözleşmeye eklenmesi ile mümkündür. Sözleşmede yazmadığı halde aracı başka bir sürücünün kullandığı tespit edilirse ya da araç ile bir kazaya karışılması durumunda aracın tüm sigortaları geçersiz sayılacaktır. Böyle bir durumda hem aracı kiralayan kişi, hem de aracı kullanan kişi mağdur olacaktır. Aracınızı teslim almadan önce mutlaka hasar tespiti kontrolü yapınız. Herhangi bir hasar tespit etmeniz durumunda yetkililere bildirerek, not edildiğinden emin olun. Aksi taktirde siz aracı teslim ederken hata fark edilirse sorumlusu siz olabilirsiniz. Bunun dışında aracın yakıt durumunu kontrol etmenizde fayda vardır. Böylece yolda kalma durumunuz olmaz, ayrıca aracı aynı depo ile teslim edebilirsiniz. 

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.