Bilgi Fabrikam

Youtube Center İle Kaliteyi Hissedin

Youtube günümüzün en popüler video paylaşım platformlarından biridir. Bu platform üzerinden video izleyebilir, paylaşabilir, canlı yayın yapabilir, post yayınlayabilirsiniz. Dilerseniz internet sitesi üzerinden ya da uygulamasını indirerek youtube kullanabilirsiniz. Youtube hesabı açmak kolaydır, Google hesabıyla ya da mail adresinizle kolaylıkla hesap açabilirsiniz. Açtığınız hesapta oynatma listeleri oluşturabilir, videolara yorum yapabilir, kendi videolarınızı yükleyebilir ve canlı yayın açabilirsiniz. Kullanıcılar sizi takip ettikçe hesabınızı büyüyebilir, sonrasında siz de youtube üzerinden gelir elde edebilirsiniz. 

Youtube üzerinden popüler olan çok sayıda kanal vardır. Bu kanallar reklam gelirlerinden para kazanmaktadır. Youtube’da 1000 abone ve 4000 saat izlenme sınırını aşan hesaplar para kazanabilmektedir. Bu sınırı aşan bir hesap Google ile reklam anlaşması yapmaktadır, sonrasına izlenme sayısına bağlı olarak gelir elde edilebilmektedir.  Youtube’da kanal açmak basit olsa da başarılı olmak o kadar kolay değildir. Bunun için zamana ihtiyaç vardır. Bu sürede kanalınız için içerik üretmeye devam etmelisiniz. Kanalınız ilgi çekmeye başladığında siz de içerik üretmek için gereken motivasyona sahip olursunuz. Kullanıcılar videolarınızı beğendikçe, yorum yaptıkça ve kanalınıza abone oldukça kanalınız hızla yükselişe geçebilir. Kanalınızın içeriklerini desteklemek için internet üzerinden youtube hizmeti veren sitelerden beğeni, abone gibi ek destekler alabilirsiniz.  

Youtube beğeni satın alarak kanalınızdaki videoları kısa sürede pek çok kişinin beğenmesini sağlayabilirsiniz. Videolarınızın kullanıcılar tarafından beğenilmesi kanalınıza yeni kişiler getirecektir.  

Youtube center içerisinden kanalınıza ve bütçenize en uygun paketi satın alabilirsiniz. Aldığınız beğeniler 10 dakika ile 48 saat arasında işlenmeye başlamaktadır. Bu süre sitedeki sipariş kuyruğuna bağlı olarak değişmektedir. Sipariş kuyruğu mevcut değilse hızlı, eğer varsa yavaş olacaktır. Satın aldığınız beğenilerin tamamı gerçek beğenilerdir. Beğenilerde düşüş ihtimali vardır; izlenme ve abonelere kıyasla algoritma beğenileri silinebilir, kesinlikle garantisi yoktur. Youtube centerdan youtube beğeni satın almanız kanalınıza zarar vermez. Aksine bu beğeniler kanalınıza olumlu geri dönüşler almanıza yardımcı olur. Kanalınızdaki videoların beğenilmesi videolarınızı youtube önerilerinde çıkarabilir. Bu sayede youtubeda video izleyen bir kullanıcı videonuzu merak ederek izleyebilir. Videounuzu beğenirse diğer videolarınıza da bakar, hatta kanalınıza abone bile olabilir. 

Kaynak: https://youtubecenter.net

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.